19:01 / E Hënë, 03 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Kylie Jenner iu lë pa fjalë, bukuria e saj është e rrallë!

Modelja e famshme, Kylie Jenner dita-ditës po duket më e bukur.

Në paraqitjen e radhës ajo duket me plotë stil dhe në formë të mirë, shkruan Indeksonline.

Kylie që pas lindjes së vajzës, dukshëm ka rralluar paraqitjet e saj në publik.

Mirëpo, sa herë që paraqitet thjesht bënë pluhur gjithandej! /Indeksonline/