09:03 / E Mërkurë, 02 Maj 2018 / indeksADMonline

Kylie Jenner provokuese teksa vithet ia kthen kamerës (Foto)

Kylie Jenner është njëri nga personazhet më të komentuar kohën e fundit sidomos për format e saj trupore.

Në imazhet e fundit të publikuara në llogarinë e saj në “Instagram” e shohim në një jaht luksozë, transmeton Indeksonline.

Veshur me bikini dhe teksa ia kishte kthyer vithet kamerës, Kylie dukej provokuese dhe shumë seksi.

“MIA” kishte shkruar ajo në shkrimin bashkangjitur me fotografinë./Indeksonline/

Temat: