16:58 / E Mërkurë, 02 Maj 2018 / indeksADMonline

Kylie me forma fantastike edhe këtë verë (Foto)

Kylie Jenner lirshëm mund të thirret ‘bomba e showbizit’, duke pas parasysh format e saj trupore.

Teksa temperaturat e nxehta veçse kanë nis në pothuajse shumë vende të botës, Kylie ka zgjedhur që të vishet në kostume dhe t’i tregojë ato më së miri, transmeton Indeksonline.

Sigurisht si gjithmonë edhe këtë herë në fokus ka të pasmet, për të cilat edhe u bë shumë e famshme./Indeksonline/

 

Temat: