11:30 / E Martë, 17 Prill 2018

Labinot Tahiri a�?qortona�� deputetet serbe (Video)

Deputeti i Kuvendit nga radhA�t e AKR-sA�, Labinot Tahiri gjatA� seancA�s sA� sotme A�shtA� parA� paksa i nervozuar me koleget e ListA�s Srpska.

NA� njA� video tA� bA�rA� nga a�?Indeksonliea�?, Labi shihet teksa iu thotA� deputeteve tA� votojnA� pA�r njA� cA�shtje.

TA� njA�jtat shihen teksa a�?luajnA�a�� me telefona dhe nuk shprehin kurrfarA� interesimi pA�r seancA�n parlamentare.