22:04 / E Shtunë, 28 Korrik 2018 / indeksADMonline

Lajm shumë i mirë për Real Madrid

Real Madrid ka mirëpritur Isco në stërvitje pas pushimeve ditën e shtunë, me nr. 22 që rikthehet para kohe për të marrë pjesë në seancën e mëngjesit.

Julen Lopetegui tani ka 20 lojtarë të ekipit të parë në dispozicion për udhëtimin në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Los Blancos do të nisen pasditen e shtunë për në Miami.

Ata do të jenë në Amerikën Veriore deri më 8 gusht, kur do të rikthehen për t’u përgatitur për Superkupën e UEFA-s.

Gjatë qëndrimit në Amerikë, do të ndeshen me Manchester United, Juventus dhe Roma.