13:59 / E Martë, 17 Prill 2018

Leonora Jakupi si ndjen vitet, grimerja ia a�?hekurosA�a�? fytyrA�n (Foto)

Leonora Jakupi A�shtA� njA�ra nga kA�ngA�taret mA� tA� njohura shqiptare.

Ajo pA�rveA� potencialit nA� muzikA� gA�zon edhe pamjen shumA� tA� bukur dhe provokuese, transmeton Indeksonline.

SA� fundi A�shtA� publikuar njA� imazh nga grimerja e saj ku Leonora shihet e grimuar goxha rA�ndA� por dukej shumA� e bukur. Edhe Leonora 39 vjeA�are, nA� kA�to imazhe nuk mund tA� shihje as edhe njA� defekt nA� fytyrA�n e saj.

Ndryshe, Leonora ka mA� shumA� se 20 vite nA� skenA� duke u shndA�rruar nA� njA�rA�n nga kA�ngA�taret e preferuara pA�r shumA� breza./Indeksonline/