15:18 / E Premte, 02 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Liberta bën dritë, paraqitet seksi në të zeza

Është një nga moderatorët më seksi dhe më të dashura të ekranit.

Liberta Spahiu është një femër e kompletuar, ajo përveç sharmit dhe elegancës, njihet edhe për sensin e saj për humor, shkruan Indeksonline.

Në imazhet që ajo poston nuk lënë anash as mbishkrimin interesant të tyre. Në fotografinë e publikuar këtë herë, Liberta dukej tmerrësisht seksi ndërsa e konsideronte vetën si mac të zezë.

Ish-modelja u paraqit në një fustan të shkurtë me ngjyrë të zezë në të cilin dukej mahnitëse.

“Thojne kur maca e zezë ta pren rrugën duhesh mu kthy tre hapa përmas…ptu ptu ptu” ka shkrua Liberta.

Ndryshe, ajo po vazhdon angazhimin në emisioni e saj televiziv./Indeksonline/