17:31 / E Premte, 19 Tetor 2018 / indeksADMonline

Liberta Spahiu në mes dy ‘meshkujve’, s’di cilin ta zgjedh

Liberta Spahiu vazhdon të befasojë me shkrimet dhe fotografitë e saj në rrjete sociale.

Prezantuesja që përherë është pjesë e medieve rozë dhe qe konsiderohet si një nga femrat më atraktive shqiptare, vjen me një fotografi sa artistike aq joshëse, shkruan Indeksonline.

E veshur në të kuqë ajo shfaqet mes dy kukullave meshkuj, ndërsa ka shkruar: ’mes dy zjarmave ( a ju kujtohet kjo loje )
Spo di cka me bo i pari apo i dyti… cka po thuni ju