17:21 / E Premte, 26 Janar 2018

Liberta Spahiu sikur “kësulëkuqja”, vetëm më e bukur (Foto)

Libërta Spahiu shquhet për paraqitjet e saj të bukura dhe me shumë stil gjatë cdo edicioni të “Prive”.

Këtë herë Libi shfaqet shumë e bukur veshur me një fustan ngjyrë të kuqe dhe dukej shumë në formë.

Related image

“Kësulëkuqja” kishte shkruar Liberta në këtë imazh, të cilën e kishte publikuar në llogarinë e saj në “Instagram”.

Image result for liberta spahiu

Ndryshe, Liberta dukej shumë më e bukur../Indeksonline/