17:15 / E Premte, 21 Shtator 2018 / indeksADMonline

Liberta Spahiu vet ‘zjarri’ në fustanin për trupi

Liberta Spahiu është prej atyre femrave që me çdo lëvizje të sajën bie në sy dhe merr vëmendje.

Prezantuesja që radhitet në mesin e femrave më atraktive shqiptare, kur është fjala tek bukuria dhe stili s’ka si të mos komentohet, shkruan Indeksonline.


E veshur me një fustan plot ngjyra të ngjitur për trupi të kombinuar me doreza dhe çizme të gjata, ajo duket fantastike teksa shfaq hiret e saj që shumë kush do t’ia kishte zili.