20:00 / E Mërkurë, 10 Janar 2018 / indeksADMonline

Liberta Spahiu vishet me fustan të kuq (Foto)

Moderatorja e njohur e “Prive”, Liberta Spahiu çdo herë di të paraqitet me shumë stil.

Së fundi ajo ka veshur një fustan të kuq, ku padyshim duket shumë seksi- shkruan Indeksonline.

Liberta gëzon një bukuri natyrale dhe jo rastësisht gëzon një simpati të madhe në publik./Indeksonline/