75 Mall Live Search
17:22 / E Premte, 09 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Libi “ma serioz se me setër”, mahnitë me pamjen tërheqëse!

Liberta Spahiu është njëra nga personazhet që për pamjen e saj të jashtme komentohet shumë.

Prezantuesja e njohur ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë seksi dhe në formë, veshur me kostumin ngjyrë të zezë.

“Ma serioz se me setër” ka shkruar Liberta në këto imazhe.

Ndryshe, ajo mahnitë çdo herë me stilin dhe pamjen./Indeksonline/