22:22 / E Premte, 26 Tetor 2018

Lodra e çuditshme seksi në formë buzëkuqesh që iu ‘flet’ në të vërtetë

Biseda sexy në dhomën e gjumit mund të goditet ose të humbasë – por tani vibratorët duan të marrin pjesë në veprim. “Vibease” ka zhvilluar një lodër seksi me formë buzëkuqe të mundësuar nga inteligjenca artificiale, kështu që në fakt mund të bisedojë me ju me një theks të mërzitshëm britanik derisa jeni duke marrë intime, transmeton Indeksonline.

Punon duke ju pyetur si ‘doni masazh’ dhe ju jepni udhëzime. Nuk jemi të sigurt nëse jemi të impresionuar ose të çuditshëm nga ky zbulim i çuditshëm. Vibease thotë se buzë kuqet e zgjuar do të ‘sjellin  fantazitë tuaja në jetë’ dhe synon ‘të sjellë shkëlqimin tuaj të brendshëm’.

Është projektuar që të duket sikur një buzëkuq të jetë ‘diskrete’ – kështu që nuk ka ndonjë vështirësi për të shpjeguar nëse dikush vjen në të. Ideja qëndron se është e lehtë për t’u përdorur, ndërsa zëri juaj kontrollon sa e vështirë ose e butë vibracionet janë që do të thotë që nuk ka mashtrime me kontrolle që mund të jenë një zbavitje.

Si dhe biseda seksi me ju, vibrator syncs up me audiobooks tuaj fave nëpërmjet telefonit tuaj të zgjuar – kështu që ju mund të dëgjoni kapituj steamy nga Fifty Shades of Grey ndërsa intensiteti i vibracioneve përshtatet me atë që ndodh në libër. Partnerët gjithashtu mund të hyjnë në veprim, edhe nëse janë larg.

Duke përdorur funksionin e prekjes së kontrollit të telekomandës në aplikacion, partneri juaj mund t’ju dërgojë vibrime – perfekte për marrëdhëniet në distancë të largët. Një sistem i mesazheve private ju lejon të komunikoni privatisht në të drejtën në aplikacion, kështu që ju mund të dërgoni edhe mesazhe të tjera të këqija.

Karakteristika të tjera përfshijnë rezistencën ndaj ujit dhe një bankë standarde të ngarkimit të kabllove USB. Çuditërisht, këto lodra seksuale futuristike nuk janë të lira – që kushtojnë 78 dollarë. Por për fat të mirë disa janë në dispozicion me një çmim zbritje prej £ 46 paund, por kapur është që ju duhet për të mbështetur fushatën Kickstarter .

Më poshtë videon:

Temat: