20:26 / E Mërkurë, 20 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Lojtarët e Torinos festojnë në mënyrë kreative fitoren kundër Romës (Foto)

Skuadra e Torinos e ka eliminuar nga Kupa e Italisë skuadrën e Romës midis “Olimpicos”.

Torino fitoi 2 me 1, me golat e De Silvestrit dhe Edera, shkruan IndeksOnline.

Pas ndeshjes ata kanë festuar në mënyra të ndryshme, por ajo e dhomave të zhveshjes ishte më fantastike.

Lojtarët ia morën gjyqtarit të katërt treguesin e zëvendësimeve dhe minutave shtesë, duke shkruar rezultatin 1 me 2 në të.

Shikoni foton më poshtë: