22:07 / E Hënë, 22 Janar 2018 / indeksADMonline

Lola Haradinaj tregon muskujt nga palestra (Foto)

Lola Haradinaj dukshëm ka shtuar paraqitjet e saj në rrjetet sociale.

Bashkëshortja e deputetit, Daut Haradinaj duket në formë të mirë trupore dhe thuajse rregullisht viziton palestren- shkruan Indeksonline.

Me anë të një video-je të shpërndarë në InstaStory ajo ka treguar muskujt, ku dhe duket të jetë tejet e përkushtuar për linjat e fizikut të saj./Indeksonline/