15:50 / E Hënë, 13 Gusht 2018 / indeksADMonline

Lori Hoxha e mori shkëlqimin e të gjithave në dasmën e motrës (Foto)

Larg Shqipërisë, në një vend turistik të Italisë, Ledion Liço dhe Sara Hoxha kurorëzuan dashurinë.

Në këtë ceremoni private dhe tejet luksoze morën pjesë emra të njohur të skenës, artit dhe muzikës.


Por ajo që ra në sy ishte pikërisht motra e Sarës, Lori e cila në një nga paraqitjet e saj ka shkëlqyer.

Me një palë komplete të kuqe ajo duket veçse elegante dhe mahnitëse./Indeksonline/