14:14 / E Martë, 27 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Lori Hoxha këtë herë e “dëshpëruar”, tregon se çdo ditë ndihet e lodhur

Lori Hoxha është njëra nga personazhet  që shquhet për jetën e saj luksoze që bënë.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur me pantallona farmerke kombinuar me pallton, çantë dhe atlete.

“Unë çdo ditë: jam shumë shumë shumë shumë shumë…. e lodhur” ka shkruar ajo.

Sido që të jetë, Lori në pamje nuk dukej fare e lodhur./Indeksonline/

 

Temat: