16:40 / E Shtunë, 05 Maj 2018 / indeksADMonline

Lori Hoxha nga Ishujt Maldive në rrugët e Londrës (Foto)

Lori Hoxha bën një jetë si në përralla.

Nga Ishujt Maldive blogerja ka udhëtuar drejt Londrës. Ajo shfaqet plot stil rrugëve të këtij qyteti, shkruan Indeksonline.


Ndryshe Lori është një nga femrat më të pasura shqiptare, teksa ajo është trashëgimtarja e Top Channel. Por njëkohësisht shquhet edhe për stilin e saj unik dhe trupin seksi./Indeksonline/