15:25 / E Enjte, 11 Tetor 2018 / indeksADMonline

Lori Hoxha nga Londra kaq e bukur

Lori Hoxha është njëra nga femrat që komentohet më shumë për jetën e saj luksoze.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur thjeshtë me xhemperin ngjyrë të zezë.

Lori udhëton shumë dhe këtë herë si destinacion ka zgjedhur qytetin e bukur të Londrës./Indeksonline/

Temat: