16:07 / E Mërkurë, 05 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Lori Hoxha shfaqet ‘përvëluese’ në fustan të shkurt

Blogerja e njohur, Lori Hoxha është e komentuar vazhdimisht për jetën luksoze që bën.

Stili i saj i veshjes dhe udhëtimet në vende të ndryshme të botës janë zërat më të zakontat që ajo i publikon në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Ndërsa këtë herë, Lori u kujdes që ta marr gjithë vëmendjen me dukjen elegante dhe provokuese.

E veshur në një fustan vjollce të shkurt i cili ia zbulonte pjesën e gjoksit, biondina seksi ka mahnitur me pamjen.

Seksi dhe tejet provokuese u shfaq edhe kësaj radhe trashëgimtarja e Top Channel./Indeksonline/

Temat: