15:44 / E Mërkurë, 02 Maj 2018 / indeksADMonline

Lori Hoxha vjen me imazhe provokative nga plazhi (Foto)

Lori Hoxha është njëra nga personazhet e njohur në publik që është gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë seksi dhe provokuese.

Veshur me bikini ngjyrë krem dhe me trupin goxha në formë, ajo dukej për mrekulli në fillim sezonin veror.

Ndryshe, Lori jeton një jetë shumë luksoze të cilën nuk ngurron ta shfaqë në media./Indeksonline/