23:59 / E Diele, 28 Janar 2018 / indeksADMonline

Luana Vjollca elegante dhe joshëse në fotografinë e fundit

Luana Vjollca është një nga prezantueset më të dashura, por edhe më të komentuara shqiptare.
Duke qenë një femër tejet atraktive ajo gjithnjë përflitet për dukjen e saj, shkruan Indeksonline.


Luana ka postuar në llogarinë e saj Instagram një fotografi në të cilën shfaqet me një palë komplete të zeza, teksa zbulon dhe vë në pah bukurinë e saj. Si gjithnjë asaj i shkon çdo ngjyrë dhe çdo stil./Indeksonline/