18:59 / E Premte, 12 Janar 2018 / indeksADMonline

Luana Vjollca kaq seksi edhe te dentisti (Foto)

Luana Vjollca është prezantuesja e njohur shqiptare e cila shquhet për pamjen e saj të bukur dhe shumë në formë.

Në një fotografi të publikuar në llogarinë e saj në “Instagram” e shohim te dentisti por në vend që të tregoj dhëmbët ajo tregon format trupore.

Image result for luana vjollca

Luana duket kaq seksi edhe te dentisti teksa shfaqet shumë e lumtur dhe e buzëqeshur./Indeksonline/

Temat: