22:09 / E Premte, 05 Janar 2018 / indeksADMonline

Luana Vjollca shfaqet nga Milano teksa shijon diçka të ëmbël (Foto)

Luana Vjollca ka marrë pak pushim nga aktivitetet e saj në Shqipëri dhe duket se është larguar për në kryeqytetin Italian.

Ajo këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën e shohim teksa po shijon një ëmbëlsirë dhe dukej vërtet bukur.

“Nuk e di se si mund ta përshkruaj këtë fotografi” kishte shkruar Luana.

Ndryshe, nesër pritet transmetimi i episodit të radhës së “Shiko Kush Luan”, emision ky që ka startuar nën prezantimin e Luanës para pak muajsh./Indeksonline/

 

Don’t know what to caption this photo ?

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Temat: