20:04 / E Hënë, 03 Shtator 2018

Luana Vjollca tregon tatuazhin në pjesën intime, do t’iu lë pa fjalë

Luana Vjollca po kalon ditë tejet relaksuese në bregdet.

Prezantuesja dhe këngëtarja po shijon ditët e para të shtatorit me diell, teksa vjen me poza mjaftë atraktive, shkruan Indeksonline.

Së fundmi ajo shfaqet në plazh, ku duket më në formë se kurrë, por që shfaq edhe tatuazhin e saj tek pjesa e bikiniv, ku mund të shihni disa lule të vogla.


Ndryshe Luana të shtunën ka festuar ditëlindjen e 27-të dhe duket që ende ka festë për të, pasi që përbri fotografisë së saj ka shkruar: Ditë të veçanta!/Indeksonline/