17:39 / E Shtunë, 24 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Luana Vjollca vjen patriote dhe provokuese, ‘mbulohet’ me ngjyrat kuq e zi

Luana Vjollca ka dëshmuar se nuk iu frikësohet ndryshimeve.

Ajo këtë herë ka ardhur si një flokëkuq e ‘zjarrtë’ në emisioni më të ri të ‘Shiko Kush Luan’, shkruan Indeksonline.

Së fundi, ajo ka publikuar disa imazhe nga kjo paraqitje, e veshur me fustan të zi dhe plis në kokë përveç se një patriote ajo dukje më ‘bombastike’ se kurrë më parë.

Këtë dukje, Luana ka treguar se ia ka dedikuar ditës së 28 nëntorit.

Ndryshe, Luanën shumë shpejt pritet ta shohim edhe me një projekt të ri muzikor./IndeksOnline/

Temat: