16:39 / E Mërkurë, 24 Tetor 2018 / indeksADMonline

Mafia ruse me BMW M5, bëjnë drift dhe gjuajnë me kallashnikov

Mafia ruse me BMW M5, bëjnë drift dhe gjuajn me kallashnikov

Rusët janë të njohur për gjëra negative dhe ekstreme, sidomos me makina.

Dy video mjaft ekstreme qarkullon gjithandej, qw shfaq mafiozët rusë të cilët ndalin trafikun dhe bëjnë “drift” njëkohësisht duke gjuajtur me kalashnikov. /IndeksOnline/

Video 1:

Video 2:

Të fundit