19:58 / E Diele, 29 Mars 2020

Maluma rruan kokën për të festuar 50M ndjekësit në Instagram


Këngëtari kolumbian Maluma e rruante kokën ndërsa nuk mbante asgjë më shumë se pantallona të shkurtra boksiere, për të shënuar një moment historik në Instagram.

I nominuari 26-vjeçar Grammy ka mbledhur 50 milion ndjekës në Instagram!

Maluma (lindur Juan Luis Londoño Arias) aktualisht është në karantinë në qytetin e tij të lindjes Medellí që ndodhet në rajonin Antioquia të vendit të Amerikës së Jugut, transmeton Indeksonline

Krijuesi i hitit Qué Pena shtyu 14 datat e mbetura të turneut botëror për shkak të pandemisë koronavirus.

Që nga e shtuna, ka 608 raste të konfirmuara të COVID-19 në Kolumbi dhe 10 njerëz kanë vdekur, sipas Universitetit John Hopkins./Indeksonline