23:18 / E Shtunë, 17 Mars 2018

Manchester United kualifikohet në gjysmëfinale të FA Cup

Manchester United është kualifikuar në gjysmëfinale të FA Cup, pasi mposhti me shifrat e pastra 2-0 skuadren e Brightonit në “Old Trafford”.

Të dy golat për Unitedin i shënuan Lukaku (37′) dhe Matic (83′).

Kundërshtari i ardhshëm i Man Utd në gjysmëfinale do të mësohet pas shortit /IndeksOnline.