12:43 / E Premte, 08 Qershor 2018

Mban derrin brenda makinës, policia tregon rastin [Foto]

Pronarët e makinave shpeshherë dijnë të bëjnë veprime të papërgjegjshme.

Sic tregon një postim i shpërndarë në Facebook nga faqja e policisë ‘North Patrol County Sheriff’ në Amerikë, shihet teksa pronari i makinës bartë një derr në pjesën e pasme të makinës.

Faqja shkruan: Ne shohim shumë gjëra në punën që bëjmë dhe ndonjëherë mendojmë që i kemi parë të gjitha. Oficerët u janë përgjigjur ‘OC Animal Care’ të cilët raportuan për këtë rast, ku shihet derri që ishte lënë brenda një automjeti. Ndërsa i afrohemi verës, mbani mend që mos t’i harroni kafshët tuaja brenda automjetit. /IndeksOnline/

Temat: