14:01 / E Enjte, 21 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Mbappe na dhuron një perlë për ditëlindje (Video)

Kylian Mbappe e kishte një ditë të veçantë në ditëlindjen e 19-të të tij. Ylli i talentuar francez ka shkëlqyer në fitoren e radhës të PSG-së në ndeshjen ndaj Caen.

Mbappe në ditëlindjen e tij arriti të shënoi një gol, të bëj një asist dhe të jetë lojtari i ndeshjes.

Por, më i bukur se të gjitha ishte ky asist në golin e Cavanit.

Mbappe me një sprit fantastik arriti të gjejë Cavanin që e përfundoi për mrekulli këtë aksion të bukur./Indeksonline/

Temat: