16:46 / E Premte, 25 Shtator 2020

Mbyllet pjesa e parë: Besa Peja dhe Arbëria po luajnë qetë

Tashmë ka përfunduar pjesa e parë në takimin ndërmjet Besa Pejës dhe Arbërisë, duel ky në kuadër të xhiros së tretë në Superligën e Kosovës në futboll.

Besa që kishte një mungesë dy vjeçare pa u inkuadruar në Superligë dhe Arbëria që këtë vit u promovua në elitën e futbollit kosovar, pjesën e parë të këtij takimi e mbyllën pa gola në 0:0, shkruan IndeksOnline


Edhe pse me disa raste për shënim, skuadrat nuk arritën ta gjejnë rrjetën, presim 45′ minutat e ardhshëm se si do vendoset kjo sfidë.