13:35 / E Shtunë, 25 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Me fustan të BKR, Luana ju çmend me ‘asetet’ e saj (Foto)

Sot transmetohet episodi i radhës së emisioni të Luanës “Shiko Kush Luan”, shkruan Indeksonline.

Aty Luana do të paraqitet me një fustan të zi të gjatë dhe shumë të bukur, të punuar me shumë kujdesë nga Blerina Kllokoqi Rugova.

Këtë e ka bërë të ditur vet Luana përmes postimeve në llogarinë e saj në “Instagram” ku shohim se sa seksi do të duket edhe sonte.

Përndryshe ka pak ditë që Luana ka filluar të transmetoj emisionin e saj të ri por menjëherë ka thyer rekorde të shikueshmërisë./Indeksonline/

 

Temat: