08:37 / E Enjte, 22 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Me shqiponjën në gjoks, Hana Shehu tregon në Amerikë se është shqiptare

Një nga femrat më të komentuara shqiptare është edhe bukuroshja nga Prishtina, Hana Shehu.


Modelja që po ngjet shkallët e suksesit në Amerikë, shquhet për linjat trupore dhe fytyrën natyrale, shkruan Indeksonline.


Madje ajo jo vetëm që na bën të ndihemi krenar me sukseset e saj, por edhe ajo nuk e mohon asnjëherë prejardhjen e saj.

Këtë e tregon më së miri edhe fotografia e saj e fundit, ku përveç që duket mjaftë seksi, ajo ka në kapele dhe në bluzë shqiponjën dykrenare./Indeksonline/