09:34 / E Hënë, 20 Gusht 2018 / indeksADMonline

Me vallëzimin e tij fantastik, Gjiko feston 6 milionëshin (Video)

Një nga këngët më të dëgjuara të momentit është bashkëpunimi ‘Si Bugatti’ nga Gjiko dhe Skerdi. Një projekt ky që brenda ditës u shndërrua në hit e vazhdon të jetë një nga këngët më të pëlqyera, shkruan Indeksonline.

Se kjo këngë po pëlqehet e dëshmon edhe numri i klikimeve në kanalin ‘Youtube’. Projekti vetëm për dy javë ka arritur të klikohet mbi 6 milion herë në kanalin në fjalë.

Me vallëzimin e tij që u bë sensacion në rrjete sociale, Gjiko e feston këtë sukses./Indeksonline/

 

 

 

Faleminderit shume ♥️ 6Milli #gjikichallenge Si BUGATTI ft @skerdiago

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on