22:44 / E Premte, 22 Qershor 2018

Me veshje te kuqe e me gjoksin jashtë, Luana bënë shqiponjën bashkë me djemtë shqiptarë (Foto)

Luana Vjollca edhe në momente gëzimi e krenare nuk ngurron të bëjë postime.

Këtë e ka bërë tash pas fitores së Zvicrës kundër Serbisë, shkruan Indeksonline.

Ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet e veshur me një fustan të kuq dhe teksa po bënte shqiponjën.

“Zemra maaaal me Shqiptaret e mi !!!” ka shkruar Luana./Indeksonline/

Temat: