22:11 / E Mërkurë, 14 Mars 2018 / indeksADMonline

Messi “kapitullon” Chelsean, shënon golin e 100 në Champions (Video)

Barcelona ka shënuar golin e tretë në ndeshjen kundër Chelseas, shkruan indeksonline.

Golin e tretë për Barcën dhe të dytin personal e shënoi Leo Messi në minutën e 64-të.

Me këtë gol, argjentinasi arrin shifrën e 100 golave në Ligën e Kampionëve. /IndeksOnline/