19:04 / E Hënë, 10 Shtator 2018 / indeksADMonline

Miliarderi rumun, nuk i lëshon dot këmbët e Angela Martinit

Angela Martini është ndër modelet më të mira në Evropë. Format e saj të mrekullueshme bëjnë që çdo mashkull ta dëshirojë dhe ta ëndërroj një femër si ajo, transmeton Indeksonline.

Por vetëm një mashkullë e ka në realitet. Biznismeni romun Dragos Savulescu duket se e ka kuptuar vlerën e Angelas.

Në një foto të postuar nga Angela, shihet miliarderi romun i cili duart i ka në këmbët e Angela Martinit.

Dyshja dukeshin shumë bukur pranë njëri tjetrit. /Indeksonline/