75 Mall Live Search
07:11 / E Premte, 04 Maj 2018 / indeksADMonline

Ministri i ri i MPB-së raporton para Komisionit

Ministri i Punëve të Brendshme, Bejtush Gashi raporton para Komisionit për Punë të Brendshme, Siguri dhe Mbikëqyrjen e Forcës së Sigurisë së Kosovës.

Mbledhja mbahet në sallën N 204 të Kuvendit të Kosovës nga ora 10:00. /Indeksonline/