08:22 / E Hënë, 16 Korrik 2018 / indeksADMonline

Modelet shqiptare bëjnë namin në Miami me bukurinë e tyre (Foto)

Bukuria e tyre s’do koment, prandaj gjithnjë janë pjesë e medieve rozë, por edhe mjaftë të ndjekura në rrjete sociale.

Bëhet fjalë për modelet Afërdita dhe Tina Camaj. Ani pse të ndryshme në pamje, secila nga to janë atraktive në mënyrën e vet.

Së fundmi ato po pushojnë në Miami Beach, ku edhe po kalojnë ditë të paharruara dhe plot argëtim.

Afërdita ka postuar një fotografi në llogarinë e saj Instagram ku shihet me Tinën në një makinë. Të dyja mjaftë provokuese dhe joshëse./Indeksonline/