20:56 / E Hënë, 26 Nëntor 2018

Modelja e njohur, pa grim dhe sensuale me këtë imazh nga shtrati

Emily Ratajkowski është një nga modelet më të kërkuara në botë.

E njohur për linjat e saj, modele jo rrallë herë i ekspozon, shkruan Indeksonline.

Por, Emily së fundi, ka ardhur me një imazh nga shtrati, ndërsa për dallim prej herëve të tjera ajo këtë herë nuk kishte ekspozuar linjat.

Pa grim dhe e thjeshtë, modelja dukej tejet në formë./IndeksOnline/