16:44 / E Mërkurë, 07 Shkurt 2018

Modelja që theu tabutë prezanton nënën, ja cila duket më seksi! (Foto)

Ashley Graham është njëra ndër modelet që theu tabutë e peshës së modeleve.

Madje Ashley arriti të jetë ndër femrat më të kërkuara në  botë, pavarësisht peshës së madhe që kishte.

Por këtë herë, Ashley ka mahnitur gjithë botën e modës duke pozuar bashkë me nën e saj, 53 vjeçare, transmeton Indeksonline.

Fushata e re, e titulluar ‘Fuqia e Udhëtimit’ përmban duetin e nënës dhe vajzës që paraqet një sërë rroba banje dhe dy kostume, si përpjekje për të fuqizuar gratë e të gjitha madhësive dhe moshave.

Nëna e saj duket natyrshëm në fotografi por kishte deklaruar se këtë herë pas 30 vitesh kishte veshur kostume të ndara në dy pjesë./Indeksonline/