10:51 / E Diele, 25 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Moderatorja shqiptare e sportit i zë të gjithë në ‘ofsajd’ me fotografinë e fundit

Moderatorja e njohur shqiptare e sportit Ilda Bejleri është ndër femrat më seksi dhe tërheqëse të ekranit.

Fotografitë e saj tërheqëse dhe të zjarrta bën që edhe mediat ndërkombëtare të shkruajnë për të, transmeton Indeksonline.

 

View this post on Instagram

 

Shqiperi-Jordani Ora 20:00 supersport 2

A post shared by Digitalb&Supersport Albania (@ildabejleri) on


Seksi dhe shumë e zjarrtë është paraqitur edhe në fotografinë e fundit që e ka postuar.

Ilda shihet e veshur shkurt duke zbuluar këmbët mjaftë tërheqëse./Indeksonline/

Temat: