23:13 / E Premte, 01 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Motra e këngëtares së njohur, e mrekullueshme në fotografinë e fundit (Foto)

Jehona Dreshaj është bërë e njohur në saje të famës së motrës së saj Afërdita Dreshaj.

Edhe pse nuk i takon botës së shoubizit Jehona pëlqehet shumë nga publiku dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale e sidomos në ‘Instagram’.

Ajo së fundi aty ka postuar një fotografi ku duket shumë  e bukur teksa shfaqet e veshur ‘trash’ përderisa koha edhe është ftohur shumë.

Kështu rrallë jemi mësuar të shohim Jehonën./Indeksonline/