17:08 / E Mërkurë, 01 Gusht 2018

Motra e Rita Orës, e thjeshtë dhe bukuroshe (Foto)

Elena Ora është po aq bukuroshe sa e motra, Rita.

Ajo së fundmi ka publikuar një fotografi ku shihet e grimuar lehtë me flokët e zi e të shkurtër në fytyrë, shkruan Indeksonline.

Elena është edhe menaxherja e Ritës, e cila i ndihmon asaj në të gjitha organizimet dhe eventet e këngëtares.

Bukuroshja zeshkane ka një trup të bukur e që duket se kujdeset goxha për ato linja./Indeksonline/