11:13 / E Enjte, 12 Korrik 2018

Mourinho ia huq shumë, ky ishte parashikimi i tij për Kupën e Botës (Video)

Jose Mourinho kishte bërë një parashikim për ecurinë e Kupës së Botës, Rusia 2018.

Trajneri i Manchester United kishte parashikuar që në gjysmëfinale do të arrinte Portugalia, Brazili, Argjentina dhe Gjermania.

Ai Francën e ka eliminuar në çerekfinale, ndërsa Kroacinë as që e ka kualifikuar nga grupet.

Më poshtë është parashikimi i Mourinhos për këtë Kampionat. /IndeksOnline/