09:28 / E Martë, 25 Shtator 2018

Murray thyen ”pjatën komomerative” gjatë prezantimit

Ylli i tenisit, Andy Murray përmes një postimi në Instagram ka shpërndarë një moment të çuditshëm.

Ai ka rrëzuar pjatën komomerative duke e prezantuar veten para garës në Kinë.

Ish-numri një i botës do të shpresojë për fat më të mirë kur ai të luajë në Shenzhen dhe Pekin në dy javët e ardhshme./IndeksOnline/