21:18 / E Enjte, 25 Janar 2018

Naser Aliji zyrtarizohet te skuadra e re (Foto)

Futbollisti shqiptar, Naser Aliji është bërë me skuadër të re.

I lindur në Kumanovë, Aliji ka nënshkruar kontratë me klubin italian, Virtus Entella që bën gara në Serie B, transmeton IndeksOnline

Klubi i ri i shqiptarit në 22 paraqitje ka grumbulluar vetëm 24 pikë dhe gjendet në pozitën e 16’të.

Kujtojmë se Aliji luajti për skuadra si: Basel U21, Basel, Vaduz dhe Kaiserslautern./IndeksOnline/

Temat:
Mos i humb