21:27 / E Premte, 17 Nëntor 2017

Ndihesh pak e “ftohur”? Vishu Rita Ora!

Pas një vikendi shumë të ngarkuar duke qenë nikoqirja e eventit të ndarjes së çmimeve MTV EMMA, Rita Ora duket se ka ardhur në vete.

Blushing pink! Later that evening, she upped the glamour when she switched ensembles to arrive in fine style at the 2017 BAMBI awards ceremony

Ajo është parë në Berlin ditën e djeshme e veshur me shumë më tepër rroba se që jemi mësuar të shohim, transmeton Indeksonline.

Ajo u pa e veshur me xhemperin e trashë dhe pallton por edhe një shall të madh nga leshi por a është e sëmurë apo vetëm i është përshtatur kohës.

Stunner! The Hot Right Now singer was clad in a semi-sheer feather embellished gown

Pas gjithë atij angazhimi dhe “zhveshje” ka shumë gjasa që të ketë marrë të ftohët./Indeksonline/

Touching down in style: Rita Ora was spotted arriving at Berlin's Tegel Airport on Thursday

It's a wrap: The 26-year-old singer wrapped herself up in an extra long multi-coloured scarf, which contrasted her black coat and matching baker boy hat

Temat: