12:02 / E Enjte, 12 Korrik 2018

Ndryshimi drastik në trup, Big Mama tregon sërish format në plazh (Foto)

Big Mama ka ndryshuar rrënjësisht pamjen e saj, pas operacionit të realizuar në Turqi për këtë qëllim.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shfaqet nga plazhi veshur me një bluzë të bardh dhe me flokët e lëshuara.

Këto fotografi sigurisht që janë realizuar për një fotosesion të këngëtares, kurse këtu mund të vërejmë edhe se sa shumë peshë ja humbur ajo./Indeksonline/

Temat: